Op 4 juni 2025 mochten wij de gemeenteraden van Oost Gelre en Berkelland verwelkomen op Bedrijventerrein Laarberg.
Joost Okkema en Edwin Hondorp trapten de avond af met een presentatie over de actuele ontwikkelingen en de toekomstvisie van Laarberg. Daarbij kwamen onder andere de uitgangspunten van het terrein, de huidige stand van zaken en de organisatie aan bod. Ook de groei en plannen op het gebied van zowel bedrijfsontwikkeling als natuur kregen ruim aandacht.
De raadsleden gingen actief in gesprek, wat leidde tot waardevolle interactie en verdieping. Deze betrokkenheid maakte de bijeenkomst extra waardevol.
Het werkbezoek werd afgesloten met een fietstour over het terrein, waarbij we langs diverse locaties fietsten die momenteel in ontwikkeling zijn.